Top
NG-ukrasena-kukja-iLIke-mk

Новогодишно осветлување на куќа синхронизирано со хитот „Let It Go“

Џон Стормс од Остин веќе 4-та година по ред го украсува семејниот дома со илјадници сијалички чие светење го комбинира со одредена музичка тема. Оваа година новогодишното осветлување е синхронизирано со хит темата „Let It Go“ од анимираниот филм „Frozen“.

Г-дин Стормс вели дека овој празничен проект почнал да го планира пред цели 9 месеци, и иако барал многу време и финансии тој уживал во реализацијата.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>