Top

Мало девојче без престан танцува на „Gangam Style“

Погледнете го ова симпатично видео во кое едно златнокосо девојче заразно танцува на големиот хит „Gangam Style“ од PSY. Малото девојче во светло розово фустанче прерасна во вистинска ѕвезда на свадбената церемонија и ги расположи сите присутни, а клипот стана јутуб сензација.


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *