Top
debelka-devojka-igra-na-shipka-iLike-mk

Дебелка девојка со својот секси танц на шипка ја освои публиката на „Британија има талент“

Ема Хаслам е девојката за која интензивно се пишува изминативе 10 дена и чиј клип на јутјуб е прегледан повеќе од 5 милиони пати. Дебелката девојка се претстави со танц на шипка на шоуто „Британија има талент“ и веднаш ги освои симпатиите на публиката во салата, гледачите, како и жирито.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>