Top
Bebence-i-kuche-iLike-mk

Преслатко видео: Црн лабрадор со бакнеж му честита прво лазење на бебенцето

Уште едно видео-хит на јутјуб кој оди на сметка на блискоста и искреното пријателство помеѓу луѓето и кучињата.

Во ова емотивно видео ќе видите како семејниот миленик, големиот црн лабрадор, со бакнеж му го честита првото пролазување на бебенцето.

Дон Свифт, татко на малечката која го прави нејзиното прво лазење, вели:

Нашата малечка лази за првпат во ова видео, но она што се случи потоа нѝ ги стопи срцата!
Лабрадорите се најдобри куќни миленичиња!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>