Top
Човекот кој се прегрнува со лавови

Човекот кој се прегрнува со лавови

Кевин Ричардсон има навистина несекојдневно и мошне адреналинско хоби. Тој умее да воспостави специјален однос со кралот на џунглата и да побуди низа емоции. Погледнете го 15-минутното видео и уживајте.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>