Top
5-godisen-gimnasticar-iLike-mk-F

5-годишно момче ќе ве воодушеви со неговата гимнастичарска подготвеност

Запознајте го малиот Клаудио од Романија, кој ќе ве вчудоневиди со неговата физичка подготвеност и склековите кои ги прави на ова видео.

Според многумина, ваквите вертикални склекови со подигање на нозете под агол од 90 степени не се препорачливи за негова возраст.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *