Top
11-godisno-devojce-rastura-so-tanc-iLike-mk

11-годишно девојче со неверојатен талент за танцување

Запознајте ја Тејлор Хатала, од Канада, чие танцување на песната „All About That Bass“ станана вистински интернет хит. На видеото е во придружба на нејзиниот инструктор Мет Стефанина. 11-годишнпто девојче ќе ве воодушеви со својот исклучителен талент за танцување.

Тејлор и Мет танцуваат на „Am I Wrong“:

Тејлор и Мет танцуваат на „Rude“:

Тејлор и Лоренс со сопствена кореографија за „Anaconda“ во шоуто на Елен Деџенерис:
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>