Top
Cristiano-Ronaldo-2-iLike-mk

Роналдо ја објави првата фотографија со неговите близнаци

Ѕвездата на Реал Мадрид, Кристијано Роналдо, ја објави првата фотографија од своите близнаци кои ги доби со помош на сурогат мајка во САД.

Гордиот татко постави фотографијата на својот Инстаграм профил, а во продолжение напиша:

Многу сум среќен што ги држам во раце двете нови љубови на мојот живот!

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Инаку, 32-годишниот Роналдо веќе го има 7-годишниот син Кристијано Роналдо Јуниор.

Cristiano-Ronaldo-i-negoviot-sin-iLike-mk
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>