Top

House 7-ма сезона

Екстра популарната серија Dr. House со новите рекламни постери ја најавува својата седма сезона. Првата сезона била пуштена премиерно на 16 Ноември 2004 на телевизија FOX, а денес се прикажува скоро на сите светски ТВ-канали.


Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>