Top

„Runnin’ (Lose It All)“ е новиот хит на Бијонсе

После цела календарска година од последната објавена песна, Бијонсе ги изненади своите обожаватели со ново дело. Темата „Runnin’ (Lose It All)“, која е во соработка со Бенџамин Ароу и продуцентот Naughty Boy, беше поставена на YouTube заедно со емотивен видеозапис.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>