Top

„Рескирај“ – нова песна на Пајак

После успехот на синглот „Error“, младиот артист Христијан Настески – Пајак ја објави песната „Рескирај“. Зад музиката и текстот стои самиот тој, а аранжманот и продукцијата се на Јован Иванов.

Видеото го потпишуваат Гордан Божиновски и Били Д., додека пак, извадач на целиот проект е продуцентската куќа „Urban Records“.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>