Top
Tuna-Pardon-iLIke-mk

Туна со спот од светски ранг за „Pardon“

Туна, после соработките со Cozman и Ghetto Geasy, конечно со соло проект. Темата „Pardon“ ја потпишуваат Kico n’Torch, Onat и Дарко Димитров, а пак, видеото е во комплетна реализација на „Max Production“.

Албанските онлајн медиуми спотот го оценија како секси и провокативен со акцент на феминизмот, а ние би го закитиле со епитетите моќен и светски!

Во видеото свој придонес имаат Иван Ангелковски кој ја осмисли кореографијата заедно со танчерите од „Beatrix Crew“, како и стилистите Јелкица Поповска и Нико Комани.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>