Top

NEW VIDEO: Kanye West – All Of The Lights ft. Rihanna, Kid Cudi

Ви го претставуваме новиот видео спот на Kanye West, режиран од Hype WilliamsAll Of The Lights. Во најновиот сингл кој е дел од неговата прекрасна темна изопачена фантазија (My Beautiful Dark Twisted Fantasy), Kanye е придружен од цела листа музичари, меѓу кои и Rihanna, John Legend, Charlie Wilson, Alicia Keys, Fergie, Kid Cudi, Ken Lewis и Elton John, па не изненадува тоа што песната звучи прекрасно.

Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Facebook FAN page
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>