Top

Скарлет Јохансон за MANGO – лето 2011

Ова можеби не е најдобрата, но според гласините веројатно е последната фотосесија за Mango во која позира Scarlett Johansson. Рекламната кампања за колекцијата лето 2011 е дело на фотографот Mario Sorrenti и стилистката Melanie Ward.Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Facebook FAN page
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>