Top

CALZEDONIA Uomo: A Great Escape – пролет/лето 2011

Noah Mills и оваа година е заштитно лице на италијанскиот бренд Calzedonia Uomo.  Рекламната кампања за пролет/лето 2011 наречена е A Great Escape и е изработена од  Dean Isidro.Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Facebook FAN page
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>