Top
Aire-Barcelona-2015-iLike-mk

Префинети венчаници од „Aire Barcelona“ за свадбен изглед од соништата

Aire Barcelona“ ја претстави новата колекција на венчални фистани кои се одликуваат со елеганција и префинетост. Венчаниците изгледаат мошне богато со луксузни ткаенини, тантели, апликации и блескави колани кои го надополнуваат впечатокот.

Дел од каталогот погленете во продолжение.

75118

75174

75175

75186

75193

75200

75215

75232

75235

75238

75255

75262

75284

75308

75335

75348

75383

75393
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>