Top
tumblr_nmeezrNiES1tmnabyo1_1280

Жежок трејлер за „Magic Mike XXL“

Објавените жешки сцени во официјалниот трејлер за „Magic Mike XXL“ им даваат можност на љубопитните обожавателки да ѕирнат во новите авантури на атрактивната група предводена од Ченинг Тејтум.

tumblr_njkljnHmsG1tmnabyo1_500

tumblr_njklawlASz1tmnabyo1_500

tumblr_njkli7yAhI1tmnabyo1_500

Краткото видео го најавува продолжението на „Magic Mike“ во кое покрај Тејтум, ќе ги видиме и Џо Манганиело, Мет Бомер, Адам Родригез, Кевин Неш, Џејда Пинкет Смит, Елизабет Бенкс и Амбер Херд.

Премиерата е закажана за 1-ви јули.

tumblr_nmrbcnh67E1tmnabyo1_1280

tumblr_nmv0prTL5I1tmnabyo2_r1_1280

tumblr_nmyq0kQGNY1tmnabyo1_1280

tumblr_nn4a221vmB1tmnabyo1_r2_1280

tumblr_nnh8ojbrtk1tmnabyo1_r1_1280
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>