Top

Снимањето на “Tengo ganas de ti”

На само една седмица до премиерата на “Tengo ganas de ti” (Те посакувам), продолжението на “Tres metros sobre el cielo” (Tри метри над небото), погледнете дел од неговото снимање. Степ повторно згоден и неодолив, има нова љубов, Баби се променила… Дали треба да се оживее нивната преубава љубовна приказна или да се остави во минатото и да се заборави? Уживајте!Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Станете наш facebook фан.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>