Top

iLike.mk и Farmasi ве наградуваат по повод Меѓународниот Ден на жената

Жената и нејзината убавина биле отсекогаш непресушен извор на инспирација. Заблескајте и Вие со својата убавина, додадете нота на префинетост и уникатност на својата појава со најновите козметички производи од линијата FARMASI.

Farmasi е бренд на Tanalize Козметика чии почетоци се врзани за TAN – компанија основана во 1946 година чија главна дејност била да произведе лекови и хемиски суровини, и Alize Козметика основана во 1985 година наменета за парфеми и производи за нега на кожа.Танализе Козметика е лидер на пазарот, водечки производител во Турција во областа на козметиката, со производи кои ги задоволуваат потребите на приближно 350 милиони луѓе и покриеност на преку 118 земји во светот.

Широката палета на производи на Farmasi ја сочинуваат производи за нега на лице, тело, коса, make-up производи, парфеми и други козметички препарати, како за жени, така и за мажи и секако, за најмалите и најмилите.

Farmasi брендираните производи се достапни до клиентите во целиот свет со класична дистрибуција и продажба на мало во повеќето земји.

Од неодамна, производите на Farmasi се достапни и во Македонија. За подетални информации можете да ја посетите нивната веб-страна farmasi.mk.

Покрај високо-квалитетните производи од својата палета, Farmasi ви нуди и можност за заработувачка. Зачленувањето во Farmasi е бесплатно и без минимална порачка. Затоа, станете член на Farmasi и купувајќи ги производите за Вас и Вашата фамилија, станете добитник на гратис производи и заработувајте истовремено.

Во пресрет на Денот на жените (8-ми март), Фармаси Козметика и iLike.mk ве наградуваат со пакет производи од широката палета на Фармаси. Вашата задача е мошне едноставна – аплицирајте со име и презиме на contact@ilike.mk.

Среќно!

*Наградната игра завршува денес (07.03.2013 година) во 20 часот.
Имињата на среќните добитнички се: Александра Ивановска, Моника Величковска, Елида Јовеска и Аница Арсовска.

*Во текот на утрешниот ден добитничките ќе бидат контактирани по меил околу начинот на подигнување на пакетите.

Станете FARMASI фан.
1 Коментар

Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *