Top

Најдобри 10 видео игри со автомобили за 2011!

Тркачките игри се секогаш забавни за играње, и тоа не само за машки туку и за девојки. Сегашните 3Д видео игри се со реалистични содржини и од нив го добивате најдоброто возачко искуство. Посебно оваа 2011 година се очекува да донесе доста интересни изданија со екстремно добра графика. А што да играте во оваа 2011 ви ги претставуваме 10те најочекувани наслови:

1. Wheelman – Играчот кој го контролирате е никој друг него Вин Дизел. Додека играте се чувствувате како суперчовек кој остава и собира луѓе со полиција на грбот.

2. Dirt 2 - Одлична игра за сите тврдокорни фанови на рели трките. Добар начин да се помине 2011 година.

3. Need for Speed Shift – Има ли потреба да се објаснува NSF наслов? Нуди неверојатна графика и уште поодличен гејмплеј.

Погледнете ја комплетната листа на игри овде.

Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Facebook FAN page
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *