Top
Tatko-i-kjerka-iLike-mk

Без фотомонтажа: Забавните игри на еден креативен татко со штотуку родената ќеркичка

Децата чии родители се фотографи по професија се постојан предмет на експериментирање, но воедно и највредни модели за пред објективот.

Секој родител сака да има многу фотографии од своето дете кои ќе сведачат за секој миг од неговото детство, па фотоапаратот станува неопходна алатка, исто како и цуцлата.

Овие родители, Валуда и Зајер, решиле да се обидат да направат интересни фотографии со нивната едномесечна ќеркичка, но без фотомонтажа. Пред објективот на мајката позираат таткото и ќерката, користејќи го просторот и елементите кои ги имаат за да покажат дека не се потребни специјални ефекти за интересни фотографии.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>