Top

Кога мажите позираат како жени

Следува една интересна и хумористична серија на фотографии кои се дело на талентираниот американски фотограф Rion Sabean. Имено, на секоја фотографија позираат мажи, и тоа во пози во кои вообичаено се фотографираат жените. Сепак, тие позираат со реквизити и предмети кои обично ги употребуваат мажите. Сигурно ќе ве насмеат.Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Станете наш facebook фан.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>