Top
Poroduvanja-iLike-mk-001

Фотографка ги објави најинтимните фотографии од породувања за 2015 година

Обри Мотс е професионална фотографка за породувања од Алабама, која во текот на 2015 година била ангажирана да го овековечи моментот на раѓање на 58 нови животи.

На крајот на минатата календарска година таа ги објави највпечатливите и најемотивните фотографии кои ги направила.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>