Top
eve-go-covekot-iLike-mk-f

„Еве го човекот!“ – Артистичка фотосторија на Евелин Бенчицова (16+)

Евелин Бенчицова e млада и исклучително талентирана фотографка од Словачка, која веќе неколку години живее и работи во Берлин. Нејзиното фото-портфолио е навистина големо, а денес ви го претставуваме нејзиниот последен проект насловен како „Еве го човекот!“.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>