Top
gold-fish-tea-bag-iLike-mk-F

Кесички за чај со форма на златна рипка

Тајванскиот бренд „Charm Villa“ понуди иновативни филтер кесички за чај со уникатен дизајн. Кесичките имаат форма на златна рипка, а истите го привлекоа вниманието на љубителите на чај и уникатни нешта.

Повеќе слики во продолжение.

gold-fish-tea-bag-iLike-mk-002

gold-fish-tea-bag-iLike-mk-003

gold-fish-tea-bag-iLike-mk-004

gold-fish-tea-bag-iLike-mk-005
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>