Top
„GoPole“ - Одличен додаток за „GoPro“ камера

„GoPole“ – Одличен додаток за „GoPro“ камера

GoPole Reach“ е совршен подарок за фановите на популарната „GoPro“ камера. Станува збор за висококвалитетна рачка чија максимална должина изнесува 40 инчи, а на која камерата може да се врти цели 180° во хоризонтала и вертикала. „GoPole Reach“ е компактен додаток кој можете да го носите каде и да патувате.

gopole-reach-ilike-mk-002

gopole-reach-ilike-mk-003

gopole-reach-ilike-mk-004

gopole-reach-ilike-mk-005


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *