Top
Гигантска гума за пливање со форма на крофна

Гигантска гума за пливање со форма на крофна

Гигантска гума за тотално уживање на сончевите знаци и морските води со форма на вкусна крофна со прелив од јагоди. Димензиите на оваа „крофна“ се 46 на 12 инчи, а истата чини 22 американски долари.

Со оваа гума со сигурност ќе бидете вистинска атракција на плажа! :)

Гигантска гума за пливање со форма на крофна

Гигантска гума за пливање со форма на крофна


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>