Top
Zhena-zapochnuva-vrska-so-zgoden-mazh-iLike-mk

Зошто жените понекогаш се со маж кој не го сакаат?

На секоја жена барем еднаш и се случило да даде шанса на маж за кој знае дека не и се допаѓа доволно или воопшто.

Згоден е
Нема врска што моментално се што работи во животот е што оди во теретана.

Сака да го преболи бившиот
Клин со клин се избива, а тоа важи и во љубовниот живот.

Од досада
Ако сите пријателки се зафатени и имаат се помалку слободно време, па барем да има некоја занимација во текот на неделата.

Осаменост и депресивност
На секоја жена и треба малку внимание за подигнување на самодовербата, а мажите секогаш најмногу се трудат на почетокот.

Не бара ништо сериозно
Иако жената посакува еден ден покрај себе да имаш квалитетен партнер, моментално се во фаза во која само сакаат добро да се забавуваат и ништо друго.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>