Top
Seks-na-patuvanje-iLike-mk

Сексот на патување е најдобар!

Секој пар, порано или подоцна, заминува заедно на одмор. Вистинско освежување на врската претставува сексот кој го имате во хотелската соба, бидејќи постоите само вие двајца и вашата „валкана“ фантазија. Причината за тоа е едноставна – ослободени сте од сите надворешни фактори кои секојдневно ве спречуваат комплетно да се опуштите (семејни проблеми, работа, нервози во сообраќајот). За да го направите својот одмор вреден за паметење, задоволете ги сите ваши фантазии. Играјте улоги, разговарајте валкано, бидејќи одморот е тука и да се одморите и да излезете од рутината. Уживајте во игрите, без да размислувате на ништо друго.

Секс во автобус
Ако патувате со автобус, знаете дека на секое место за пауза излегуваат речис сите, па дури и шоферот. Ако тој се паркира во некој агол, ќе имате време да се задоволите „на брзина“. Самиот адреналин ќе биде доволен на остатокот од патувањето да треперите.

Секс на терасата во хотелската соба
Почекајте да падне мрак, нагрнете си чаршав и излезете на терасата. Пред другите ќе изгледате како прегрнати да ја гледате светлината на градот, само вие ќе знаете што правите пред очите на сите.

Секс во парк
Секоја европска престолнина има прекрасни паркови. Изберете еден и пронајдете свое идеално, скриено место. Внимавајте на законскте прописи во државата.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>