Top
vrska

Нешта кои мажите сакаат да ги знаете

Во некои работи жените имаат многу поинакво размислување од мажите. Има нешта кои треба да знаете доколку сакате да го привлечете вашиот партнер.

Пијаната жена не предизвикува возбуда
Точно е дека алкохолот ќе направи да се чувствувате поопуштено, но мажите не ги привлекува жена со голема количина алкохол во себе.

Убавата жена ќе биде убава
Без разлика дали мажите се обврзани, жената која поседува квалитети на божица, не може да биде лесно запоставена. Може да им се измолкне случајно некој таен поглед, но запомнете дека тоа не значи изневерување.

Сексот под туш не е секогаш добра идеја
Некои велат дека ниту е лесно, ниту е и толку пријатно, колку што си мислиме.

Природната убавина е поважна
Барем не на позитивен начин. Човек би помислил дека недостатокот на шминка на нечие лице не е лошо. Природната убавина се уште е ценета.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>