Top
znaci-koi-ne-mozat-bez-seks

Хороскопски знаци кои не можат без секс

Овие хороскопски знаци едноставно не можете да ги промените. Тие не можат да живеат без секс.

Девица
Буквално никогаш, не ги спушта своите стандарди. Овој знак знае што сака и како може да го добие. Нивните стандарди се високи и не се плашат од осаменост. Сакаат одредени работи во животот, дури и во сексот. Не сакаат „млак“ партнер и сака да има контрола во креветот.

Стрелец
Имаат многу високи стандарди на кои малкумина им се дораснати. Никогаш не се понижени и секогаш сакаат да го имаат само она што му припаѓа на самиот врв. Страсниот Стрелец го сака само најубавото од најубавото, бидејќи така се чувствува многу моќно.

Водолија
Континуирано бара совршенство. Во нивната глава, потрагата по идеален сексуален партнер е како потрага по скриено богатство. Како воден знак, го обожавааат сексот, а во исто време се сонувачи и емотивци, па ако таа личност во главата не е еден розев облак, нема да ја забележи.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>