Top
old-phone

Звуците на убавите времиња

Само родените пред 90-тите години се сведоци на овие звуци кои денешните деца можат да ги слушнат само во филмовите. Секој од нив потсетува на убави времиња и млади години.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *