Top
bliznaci

Жените родени во овој знак најлесно менуваат партнери

Жената родена во овој хороскопски знак лесно може да се засити и откаже од секој нејзин сексуален партнер.

Аки не успее да го промени нејзиниот љубовник, таа измислува нови пози и техники, а партнерот токму тогаш ќе помисли за неа дека е “совршена жена”.

Како сопруга, жената родена во овој знак е верна, но нејзиниот сопруг ќе мора во голема мера да ја знае нејзината психа.

Тоа се жените кои се родени во знакот на Близнаци.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>