Top
zeni kralici

Жените кралици се родени во овие хороскопски знаци

Ако мажите многу лесно „паѓаат“ на вас, веројатно тоа е поврзано и со вашиот хороскопски знак. Астролозите велат дека во следните три хороскопски знаци се раѓаат жените кралици.

Близнаци
Жените родени во знакот на Близнаци точно знаат како да го привлечат вниманието кон себе. На некој љубезен и интересен начин успеваат за само неколку секунди да ги воодушеват сите околу себе. Едноставно е тешко да им одолеете.

Лав
Лавиците зрачат со добро расположение и поради тоа секогаш се во центарот на забавата. Кога станува збор за флертот, Лавиците се прават недопирливи и токму таа блага ароганција лудо ги привлекува мажите. Со својот шарм ќе го „смотаат“ секој маж со леснотија околу својот прст.

Риби
Со своето разиграно однесување и потребата за мечтаење, Рибите многу бргу го будат интересот за себе кај мажите. Срамежливо се смеат, фрлаат кратки заводливи погледи, а тоа е тактика на која се слаби сите мажи.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>