Top
horoskopski

Најосамениот знак во Зодијакот

Луѓето родени во овој знак од Зодијакот се со пониска самодоверба од останатите,а тоа е нивната најголема слабост.

Поради овој проблем често се изолираат и се чувствуваат осамени. Често се депресивни и очајни. Тие мислат дека сите се против нив. И кога чекорат кон голем успех, тие секогаш стојат во последните редов

Имаат моќ да забележуваат и најмали ситници, и многу време посветуваат мислејќи како да ги решат проблемите. Среќни броеви им се 8 и 5. Омилена боја сива, а среќни денови за овој хороскопски знак се среда и сабота.

Се плашат од вода, се плашат од животот луѓето родени во знакот на Јарец!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>