Top
Zavodnik

Кој е најголемиот заводник во Зодијакот?

Жените родени во овој знак можат да заведат секој што сакаат, додека мажите родени во овој знак се одлични љубовници. Тие се познати како страсни и исклучително женствени или мажествени луѓе.

За жените Бикови флертувањето е дел од секојдневието. Самодовербата им помага да ги придобијат сите кои им се допаѓаат, додека, од друга страна, невозможно е да ги освоите ако не сте интересни.

Што се однесува до мажите родени во овој знак, лесно им е и заведувањето, а одлични се и во кревет.

Биковите се крајно несебични љубовници и уживаат да им даваат задоволство на другите, што обично го постигнуваат.
Покрај тоа, тие се ненаситни и непредвидливи во кревет, па со нив дефинитивно нема да ви биде досадно.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>