Top
Zena_lav

И жената Лав станува “маче”

Жената родена во овој хороскопски знак нема проблем со самодоверба, па дури и нејзин проблем може да биде преголема самодоверба. Таа се чувствува и однесува како ѕвезда, која привлекува мажи. На крајот, среќата да ја освои ќе ја има најупорниот маж кој ќе и посветува долго време внимание. И кога такво нешто ќе се случи таа од Лав ќе се претвори во маче. Во врската ќе биде верна и внимателна. Кога ќе реши дека и е потребен партнер, умее да го одбере вистинскиот. Жените родени во знакот на Лав имаат тенденција да им помогнат на сите, токму тоа ги прави неодоливи и привлечни за секого.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>