Top
lav

Хороскопски знак кој “го гуши” партнерот со своето внимание

Родените во овој хороскопски знак често го плашат својот партнер, оти тие се обидуваат да го контролираат дури и она кое не може да се контролира.

Луѓето родени во овој знак имаат тенденција да веруваат дека сè е на нивниот грб, дека се најважни и дека секогаш можат да создадат нешто од ништо. Ним навистина им е тешко да сфатат дека романтичната врска не функционира така што емоциите можат да се манипулираат со тактики и манипулации. Особено фокусирани на партнерот, се грижат за него, но често и претеруваат со своето внимание па стануваат одбивни. Затоа партнерите често бегаат од нив, што подалеку. Станува збор за луѓето родени со хороскопски знак Лав!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>