Top
oven_bliznaci

Хороскопски знаци кои не ги ценат своите партнери

Постојат луѓе кои едноставно не се свесни што имаат до себе, а оние кои се родени во овие хороскопски знаци не знаат доволно да ги ценат партнерите во нивните врски.

Близнаци
Близнаците се склони кон флертување, а во тоа им помага и нивната харизма. Многу се свесни и реални, но ги прават оние работи кои ги возбудуваат во моментот. Самите себеси си се на прво место и често ќе ви покажат дека се сметаат за повредни од вас.

Овен
Луѓето родени во знакот Овен се најсклони кон изневерување. Имаат изразено сексуална енергија и лесно им потклекнуваат на искушенијата. Тоа не им претставува проблем, зошто мислат дека моментално може да направат што сакаат, без оглед на тоа што мислат другите.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>