Top
Видео-приказна за првиот бакнеж меѓу луѓе кои првпат се гледаат

Видео-приказна за првиот бакнеж меѓу луѓе кои првпат се гледаат

Интересна црно-бела сторија на тема „прв бакнеж“. Во реализацијата на видеото земале учество 20-тина луѓе со различна сексуална ориентација, а задачата била едноставна – да се запознаат и веднаш да се бакнат. Во видеото ќе видите најразлични реакции, од срамежливост и трема до вистинско уживање во бакнежот.

Клипот е поставен на јутјуб вчера и за неполни 24 часа има повеќе од милион прегледи.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>