Top

Rihanna на насловната на VOGUE

Rihanna ја краси насловната страница од априлското издание на VOGUE, и личи на малечката сирена облечена во секси Channel фустан од есенската колекција. Ова е прва VOGUE насловна за 23 годишната црвенокоса. Фотографијата е дело на познатата фотографка Annie Leibovitz.

Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Facebook FAN page
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>