Top

Rihanna – ‘Loud’

Само неколку дена по промовирање на првиот сингл од новиот албум на Ријана, насловен “Only girl”, таа го објави датумот на промоција на албумот. Инаку, “LOUD”  е нејзин 5-ти студиски албум, а премиерно треба да излезе во продажба на 16-ти ноември во САД.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>