Top

Нина Добрев во Teen Vogue

Априлскиот Teen Vogue содржи интервју и фотосесија со прекрасната Нина Добрев, бугарско-канадската актерка позната по улогата на Elena Gilbert во хит серијата The Vampire Diaries. Во интервјуто Нина зборува за предизвикот да се глумат два различни лика во истата серија и ги негира гласините дека е во врска со нејзиниот колега Иан (Дејмон).Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Facebook FAN page
1 Коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>