Top

Lindsay Lohan за VANITY Fair

Американската актерка Lindsay Lohan повторно краси насловна страна на еден од најелитните магазини. VANITY Fair во неговото октомвриско издание ќе објави фото-едиторијал на атрактивната плавуша. Фотографиите се дело на Norman Jean Roy.

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>