Top
Џесика Алба

Џесика Алба за „Гламур“

Преубавата Џесика Алба ја краси насловната страна на францускиот магазин „Гламур“, издание за месец август. Фотографиите се дело на модниот фотограф Џејсон Ким.

Кликнете ТУКА за повеќе

Џесика Алба


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>