Top

NEW VIDEO: Till The World Ends – Britney Spears

Till The World Ends е вториот сингл од новиот албум на Britney Spears, Femme Fatale. Видео спотот наликува како да е продолжение на оној за I’m A Slave 4 U, само што овој временски е сместен во декември 2012, за време на апокалипса. Погледнете го и оценете сами колку е подобар од оној за Hold It Against Me.

Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Facebook FAN page
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>