Top

Lady Gaga – Born This Way

Првиот сингл на Lady Gaga од албумот Born This Way е истоимената песна која веќе се искачува на врвот од сите листи. Многумина велат дека песната многу наликува на Express Yourself од Madonna. Слушнете  ја и оценете самите.Facebook FAN page
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>