Top

Катарина Ивановска за GANT

Македонскиот топ модел со светско реноме Катарина Ивановска повторно е заштитно лице на светски моден бренд. Овојпат, таа е дел од каталогот за најновата (есенска) колекција на GANT. Огромно БРАВО за Катарина!! Like!!

1 Коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>