Top

GIORGIO ARMANI очила за сонце, есен.10

Нова линија на очила за сонце доаѓа од модниот гуру GIORGIO ARMANI, колекција есен 2010. Софистицирани, со елегантни линии, создадени за самоуверени мажи и жени.


Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>