Top

Женските миленици од Gossip Girl

Речиси и да не постои девојка која не ја следи серијата “Gossip Girl” и не воздивнува на шармот на машкиот дел од актерската екипа. Аха, знаеме. Едвај чекате да ја гледате новата епизода и да плакнете очиња. Затоа решивме да Ви прикажеме неколку фотки од мега-сексипилните:


Chace Crawford

Penn Badgley

Ed Westwick
1 Коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>